Altoparlant kompjuteri Kisonli U3100

1,890 L

Ka stok

  • Modeli: U3100
  • Fuqia: 5W X2
  • Frekuenca: 90Hz – 20Khz
  • Impedanca: 4Ω DI
KODI: i239010 Kategori: ,

ALTOPARLANT KOMPJUTERI U3100

Altoparlant kompjuteri ne permasa praktike dhe kompakte te pershtatshme per cdo tavoline kompjuteri.

Kombinimi i tre altoparlanteve, do ju jape kenaqesine e pervojes superiore te audios se paster.

Me drita shumengjyreshe, ideale per ti perdorur gjate lojerave elektronike duke i bere akoma me argetuese.

Specifika:

  • Modeli: U3100
  • Fuqia: 5W X2
  • Frekuenca: 90Hz – 20Khz
  • Impedanca: 4Ω DI
  • Hyrje: Jack 3.5 mm
  • Hyrja DC: USB 5V DC

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Altoparlant kompjuteri Kisonli U3100”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike per pc kisonli u3100 online ne dyqan taxi

Altoparlant kompjuteri Kisonli U3100