Altoparlant Bluetooth Subwoofer me vale XTREEM3

3,190 L

Ka stok

 • Bluetooth: V5.0
 • Kapaciteti i baterise: 1200 mAh
 • Koha e luajtjes: 5-8 ore
 • Koha e karikimit: 1-2 ore
 • Altoparlanti: 20W * 2
KODI: i239053 Kategori: ,

ALTOPARLANT BLUETOOTH XTREEM3

Altoparlant me vale dhe lidhje Bluetooth me pajisjet e tjera audio per tingull superior.

Me mikrofon te integruar, ju mund t’u pergjigjeni thirrjeve, pa kapur telefonin tuaj.

Cip inteligjent dekodues i integruar, suporton MP3, WMA, WAV, APE PLAC, formate muzikore.

Dy altoparlantet e boksit ju mundesojne ti sinkronizoni me celularin per te shijuar stereo 3D.

Specifika:

 • Bluetooth: V5.0
 • Kapaciteti i baterise: 1200 mAh
 • Koha e luajtjes: 5-8 ore
 • Koha e karikimit: 1-2 ore
 • Altoparlanti: 20W * 2
 • Distanca e transmetimit: 10 metra
 • Pergjigja e frekuences: 100~20 KHz (+-3dB)
 • Formatet e riprodhimit: WAV, MP3, WMA, FLAC, APE
 • Suporton karte TF: 32G
 • Tensioni i hyrjes: DC 5V 2A
 • Lloji i nderfaqes: porta e kartes micro USB / AUX / TF / 2.0 USB

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Altoparlant Bluetooth Subwoofer me vale XTREEM3”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks portabel xtreem 3 online ne dyqan taxi

Altoparlant Bluetooth Subwoofer me vale XTREEM3