Air Mouse Qwerty Keyboard

1,290 L1,490 L (-13%)

Ka stok

KODI: air-mouse KATEGORIA:

AIR MOUSE QWERTY KEYBOARD

Air Mouse është një pajisje inteligjente hyrëse, e cila integron funksionin e dyfishtë të mouse dhe tastierës wireless. Air Mouse T10 është i përshtatshëm për telekomandë në distancë të largët në kompjuter, projektor, lojtar që me sistemin operativ dhe set-top box etj.

AIR MOUSE ME FUNKSION TE DYFISHTE

 Kjo tastierë e vogël me valë mund të operohet si kursor tradicional i ekranit të funksionimit të mouse, mund të futë figura, shkronja, simbole etj.

Mini Air Mouse me algoritëm anti-dridhje, siguron kontroll të saktë dhe të lehtë të kursorit të miut. Mund ta përdorni direkt duke tundur ose lëvizur në ajër. Air mouse T10 është krijuar për PC, Smart TV, Set-top-box, Android TV Box, Media Player, etj.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.05 kg
Ngjyra

Be the first to review “Air Mouse Qwerty Keyboard”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

air mouse blerje online dyqan taxi

Air Mouse Qwerty Keyboard

1,290 L1,490 L (-13%)

Shto ne Shporte