Air Fryer First Austria – Friteze me Ajer – Blerje online

8,900 L9,900 L (-10%)

Ka stok

Karakteristika 

 • Friteze me ajer 3.5 litra me tas te levizsshem.
 • Temperature variable 90-210°C
 • Funskion i fuqishem ne nxehjen e shpejte dhe pergatitjen e shijshme te ushqimeve.
 • Kohe automatike deri ne 30 minuta per pergatitjen e ushqimit.
 • Projektuar me elemnt celiku te pandryshkshem.
 • Fuqia e saj ariin deri ne 1400W.
KODI: friteze-me-ajer-first-austria Kategori: , ,

FRITEZE ME AJER FIRST AUSTRIA

Friteze me ajer First Austria | Air Fryer

Karakteristika 

 • Friteze me ajer 3.5 litra me tas te levizsshem.
 • Temperature variable 90-210°C
 • Funksion i fuqishem ne nxehjen e shpejte dhe pergatitjen e shijshme te ushqimeve.
 • Kohe automatike deri ne 30 minuta per pergatitjen e ushqimit.
 • Projektuar me elemente celiku te pandryshkshem.
 • Fuqia e saj arrin deri ne 1400W.

Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Friteze

Be the first to review “Air Fryer First Austria – Friteze me Ajer – Blerje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Friteze me Ajer First Austria Air Fryer Dyqan Taxi

Air Fryer First Austria - Friteze me Ajer - Blerje online

8,900 L9,900 L (-10%)

Shto ne Shporte