Aeroplan me telekomande SU 27 – Remote control

9,900 L10,900 L (-9%)

Ka stok

  • Dizajn sipas aeroplanit origjinal Su27
  • Kontrollohet me telekomande 2.4G
  • Bateri te rikarikueshme
  • Material kundra goditjeve
  • Montohet lehte
KODI: su-27-rc-airplane KATEGORIA:

AEROPLAN ME TELEKOMANDE SU 27

Ky aeroplan me telekomande ka nje Dizajn sipas aeroplanit të vërtetë SU-27, dhe me pamje vertet të lezetshme.

Materiali kryesor është DIY, e cila është e thjeshtë për tu mbledhur, me fleksibilitet të lartë, rezistent ndaj rënies dhe rezistent ndaj goditjeve. Kërkesat për ngritje dhe ulje janë relativisht të ulëta. Mund të jetë gjithashtu një dhuratë e mirë për entuziastët e aeroplanit DIY.

Stabël dhe i lehtë për t’u zotëruar: Sistemi vetë-stabilizues i fluturimit inteligjent gjiroskop me gjashtë boshte të integruar, me qëndrueshmëri të lartë fluturimi, të lehtë për t’u zotëruar edhe për fillestarët. Pesha është vetëm 100g, e thjeshtë për t’u instaluar dhe kryer.
Sinjal i fortë: Pajisur me telekomandë 2.4G, me sinjal të qëndrueshëm dhe aftësi të fortë manovruese, duke lejuar sinjalin tuaj të mos ketë ndërhyrje gjatë fluturimit.
Hedhja nga dora: Hedhja e kokës së aeroplanit lart është e saktë, hedhja e fluturimit horizontal të aeroplanit është e saktë, hedhja e kokës së aeroplanit poshtë është e gabuar. Konfirmoni që të gjitha siperfaqet te jenë horizontale, deri në 60%, përpara se ta hidhni dhe tërhiqni lehtësisht butonat në të njëjtën kohë.

RC AIRPLANE SU 27

Specifikimet:
Frekuenca: 2.4G
Distanca në distancë: 200-500m
ESC: 6A ESC
Kontrolli i fluturimit: Kontrolli i fluturimit DF
Motori pa furça: motor 1306
Servo: 2G * 2
Kontrolli i largët + marrësi: Kontrolluesi i largët DS-6A + Mini marrës SBUS
Bateria: 3.7V 600MAH
Bateria e telekomandës: Bateria 4 * AA (nuk përfshihet)
Koha e ngarkimit: Karikuesi standard është rreth 45min; Karikues tjetër është rreth 20min (duke përdorur 2.5A)
Koha e punës: 8-12min
Madhësia e aeroplanit: 48 * 40 * 9cm

Paketa permban:
1 * Pjesët e montimit të aeroplanëve (DIY)
1 * Kontrollori i largët me marrës
1 * Bateria
1 * Kabllo për karikim USB

Sugjerohet perdorimi nga mosha 14+ ose monitorimi nga prinderit.

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Lodra me Telekomandim

Be the first to review “Aeroplan me telekomande SU 27 – Remote control”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Remote controlled Airplane Su 27 dyqan taxi me telekomande

Aeroplan me telekomande SU 27 - Remote control

9,900 L10,900 L (-9%)

Shto ne Shporte