Adaptor DVI-D NE VGA – Best Audio – 1080p – Bli online

1,690 L

Ka stok

Karakteristika
  • Kthen sinjalin DVI dixhital ne VGA analoge per monitor ose ekrane me nje input VGA.
  • Kabllo me mbrojtje PVC per performance maksimale te videos dhe parandalimin e humbjes se sinjalit.
  • Instalim i lehte.
KODI: adaptor-dvi-d-ne-vga Kategori: ,

ADAPTOR DVI-D NE VGA

Adaptor DVI-D ne VGA – Best Audio

Adaptor DVI ne VGA ju lejon te mundesoni lidhjen e nje monitori standart ose projektori qe perdor lidhes VGA ose kabllo ne DVD, TV Box etj.

Karakteristika
  • Kthen sinjalin DVI dixhital ne VGA analoge per monitor ose ekrane me nje input VGA.
  • Kabllo me mbrojtje PVC per performance maksimale te videos dhe parandalimin e humbjes se sinjalit.
  • Instalim i lehte.

    Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire! 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Adaptore

Be the first to review “Adaptor DVI-D NE VGA – Best Audio – 1080p – Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Adaptor DVI-D NE VGA - Best Audio - 1080p - Bli online