Kufje Wireless TWS me Bluetooth

3,500 L

Ka stok

KODI: Kufje Wireless TWS me Bluetooth Kategori: ,

KUFJE WIRELESS TWS ME BLUETOOTH

Kutia dhe kufjet TWS  K-100 kanë një dizajn tërheqës me tingullin më të mirë.

Të dy kufjet R dhe L kanë funksion të plotë të kufjeve pa fishe, mund të përdoren vetëm ose në çift.

Lehtë për t’u përdorur, funksionon automatikisht sapo të nxirret nga kaseta e karikimit. Thuaj “Hi Siri” për të zgjuar ndihmën e zërit.

Koha e gjatë e gatishmërisë, mund të zgjasë deri 100 orë. Bateri e jashtme 5000mAh e përfshirë për karikimin e telefonave mobil, Ipads dhe produkteve të tjera të konsumit.

Pajisja ideale per personat qe udhetojne sportdashësit, shoferët dhe biznesmenët.

Specifika

Emri i produktit: Kufje me valë Bluetooth TWS

Materiali: ABS

Lloji: Kufje stereo (TWS)

Versioni 5.0 i Bluetooth

Madhësia e kufjes: 25x18x25 mm

Koha e karikimit: rreth 2 orë

Koha e muzikës: rreth 4 orë

Kapaciteti i baterisë së kufjeve: 3.7v / 45mAh

Kapaciteti i baterisë së kutisë: 3.7v / 350mAh

Mbështetja e protokollit: HSP / A2DP / AVRCP

Distanca e komunikimit: 10 metra

Madhësia e kutisë së karikimit: 113x45x25mm

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Kufje Wireless TWS me Bluetooth”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

led power bank tws online dyqan taxi

Kufje Wireless TWS me Bluetooth