Zile per shtepi me wireless | Zilja pa kabell per porten

1,900 L

Ka stok

 •  E pershtatshme per shtepi, zyre, ndertesa, varka etj.
 •  Zile te ndryshme sipas deshires
 • Funksionon me bateri
 • Lidhje Wireless
 •  E lehte per t’u instaluar
 •  Nuk ka nevoje per kabell
 •  Konsumon pak energji
 • Material: ABS plastike
 • Ngjyra ne imitim druri
KODI: U-205-004 Kategori: ,

ZILE ME WIRELESS PER SHTEPNE

Nese jeni duke kerkuar zilen ideale per shtepine tuaj, kjo do te ishte perfekte sepse eshte e pershtatshme per cdo lloj ambienti edhe tingullin e saj mund ta zgjidhni sipas deshires. Porosisni tani ne Dyqani Taxi me nje super cmim te ofruar per ju.

ZILE PER PORTEN E JASHTME | BLI ONLINE

Pajisja nuk ka nevoje per kabell pasi lidhet me pjesen tjeter me ane te valeve Specikat. Ajo fuksionon me bateri dhe eshte shume e lehte per t’u instaluar. Madje edhe per konsumimin e energjise elektrike, ju nuk duhet te shqetesoheni sepse ajo nuk konsumon pothuajse aspak.

Zilja arrin te degjohet ne disa metra keshtu qe ne cdo vend te habitatit tuaj ju do te arrini ta degjoni ate mjaft mire. Materiali i ziles eshte  plastike ABS e cilesise se larte.Gjendet ne ngjyre te imitimit te drurit ne menyre qe te jete sa me natyrale me dyert e ambienteve tuaja.

 •  E pershtatshme per shtepi, zyre, ndertesa, varka etj.Zile-per-porten-e -jashtme-me-wireless-ne-shitje-online-dyqan-taxi
 •  Zile te ndryshme sipas deshires
 • Funksionon me bateri
 • Lidhje Wireless
 •  E lehte per t’u instaluar
 •  Nuk ka nevoje per kabell
 •  Konsumon pak energji
 • Material: ABS plastike
 • Ngjyra ne imitim druri

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Zile Dere

Ngjyra

Be the first to review “Zile per shtepi me wireless | Zilja pa kabell per porten”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Zile per shtepi me wireless | Zilja pa kabell per porten