Zile me wireless per shtepi | Interfon LUCKARM

1,290 L

Ka stok

  • Zile wireless per portat e jashtme
  • Zile pa kabell
KODI: L-205-022 Kategori: , ,

ZILE ME WIRELESS LUCKARM

Zile per porten e jashtme te shtepise pa kabell

Zilja Luckarm eshte nje zile qe fuksionon fale wireless, qe do te thote se eshte ndryshe nga zilet e zakonshme qe funksionojne me ane te kabullit. Dyqani Taxi e ofron me cmimin me te mire zilen qe do u jap fund shqetesimive  per sigurine e ambienteve tuaja.

zile-per-porten-luckarm-wireless-dyqantaxi-shqiperi-tirane-durres-elektrike

 

ZILE WIRELESS

Zilja Luckarm me wireless vendoset ne portat e jashtme. Ajo eshte lehtesisht e dallueshme edhe ka nje tingull shume te kendshem, aspak bezdises dhe goxha i degjueshem edhe ne nje distace disa metra. Gjithashtu edhe nje dekor elegant ne ngjyren e bardhe.

  • Zile wireless per portat e jashtme
  • Zile pa kabell

Bli online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Zile Dere

Ngjyra

Be the first to review “Zile me wireless per shtepi | Interfon LUCKARM”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Zile me wireless per shtepi | Interfon LUCKARM