Zgare grill elektrike DSP KB 1057

3,690 L

Ka stok

KODI: e23001 Kategori: ,

ZGARE GRILL ELEKTRIKE

Me kete zgare grill DSP KB-1057, ju mund te shijoni gjithmone pjatat tuaja te preferuara ne cdo kohe te vitit.

Pajisja ka fuqi te larte 2000w dhe nje tabaka te vecante per grumbullimin e yndyrave.

Siperfaqja e skaresj prej 46cm x 26cm – mundeson hapesire te plote ​​per te gatuar per nje familje te madhe ose per te argetuar miqte dhe familjen ne nje feste.

Fale veshjes qe nuk ngjit, pastrimi eshte mjaft i thjeshte dhe i lehte. Per te parandaluar djegien e ushqimeve gjate gatimit, ky model ka nje tabaka.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 2000 W
  • Madhesia e griles: 46*26cm
  • Veshje jo ngjitëse
  • Dorezë prej çeliku inox me prekje të ftohtë
  • Temperatura e rregullueshme

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Zgare

Be the first to review “Zgare grill elektrike DSP KB 1057”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

zgare elektrik grill dsp online ne dyqan taxi

Zgare grill elektrike DSP KB 1057