Zbukurime tavoline etazhiere

2,990 L

Ka stok

  • Zbukurime tavoline , etazhiere.
  • Ne forma unike
  • Me mbajtese qiriri
  • Mund te perdoren per zbukurime te tryezave
KODI: i2371291 Kategori: ,

ZBUKURIME TAVOLINE ETAZHIERE

Zbukurime tavoline te ndryshme, etazhiere per tavolinat e sallonit, dhomes se ndenjies apo komodinat ne dhomen e gjumit.

Pjate me 3 elemente dekorues ne ngjyren gri te kombinuar me silver. Pjate elegante me detaje te goldit te kombinuar me lule me gure.

Mund te perdoren per zbukurime te tryezave ne shtepi, zyra apo per evente te ndryshme.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Zbukurime festive

Main Menu

zbukurime tavoline ne dyqan taxi

Zbukurime tavoline etazhiere