Xhezve elektrike kafeje Brandini BA-9342

1,690 L

Ka stok

  • Xhezve elektrike Brandini
  • Fuqia- 700W
  • Kapaciteti i enes- 300ml
KODI: e23702108 Kategori: ,

XHEZVE ELEKTRIKE KAFEJE BA-9342

Xhezve elektrike kafeje nga Brandini. Mund te perdoret per pergatitjen e kafes turke, zierjen e ujit, cajit etj.

Me fuqi 700 watt dhe kapacitet 300 ml do te pergatise kafene ne pak caste.

Fale permasave te vogla, kafen mund ta shijoni jo vetem ne shtepi, por edhe ne udhetime, apo ne pune.

Specifika:

  • Xhezve elektrike Brandini
  • Fuqia- 700W
  • Kapaciteti i enes- 300ml

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Xhezve

Main Menu

xhezve elektrike brandini online ne dyqan taxi

Xhezve elektrike kafeje Brandini BA-9342