Xhel per larjen dhe pastrimin e lekures

1,290 L

Ka stok

  • Pastron thellesisht lekuren tuaj pa shkaktuar tharjen e saj
  • Hidraton dhe zbut ne menyre perfekte
  • Nuk e irriton lekure
  • Perdoret per te gjitha llojet e lekures
  • Eleminojne thatesiren e lekures, si dhe e rigjenerojne thellesisht ate

Xhel per pastrimin e lekures

Xheli i Skin Crystal Care eshte nje nder produktet kozmetike me disa super elemente ne permbajtejen e tij.

Aloe Vera , vitamina b5 , minerale dhe kristale deti dhe proteinat e mendafshit te shtuara ne formulen e ketij xheli lares e bejne ate te vetmin ne llojin e tij.

Pastron lekuren dhe e hidraton thellesisht duke lene pas nje gjurme butesie dhe freskie.

Deperton thellesisht ne inde duke rritur elasticitetin e tyre dhe duke zgjuar qelizat e reja .

Perdorimi

Aplikojeni xhelin mbi fytyre me duar dhe masazhojeni lehtesisht ne menyre rrehore.

Masazhoni fytyren ,syte, qafen dhe zonen e vesheve.

Me pas shperlajeni fytyren me uje te ngrohte.

 

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Be the first to review “Xhel per larjen dhe pastrimin e lekures”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Xhel per larjen e fytyres

Xhel per larjen dhe pastrimin e lekures