Xhel flokesh me kreher stilues per meshkuj

1,190 L

Ka stok

  • Xhel dhe kreher stilues
  • Per meshkuj
  • Kapaciteti 300 ml
KODI: i23702111224 Kategori: ,

XHEL FLOKESH ME KREHER

Xhel stilues dhe kreher flokesh per meshkuj per nje pamje unike ne pak caste .

Xheli permban ingrediente te pasura qe trajtojne flokun dhe nuk e demtojne.

E lehte ne perdorim edhe e pershtatshme per cdo lloj floku. I lehte per tu pastruar gjate dushit, duke mos lene mbetje pas.

Funksionon mjaft mire ne modele flokesh te shkurter, te mesem dhe me te gjate, ka efekt hidratues dhe do te krijoje ne pak caste stilimin e deshiruar.

Specifika:

  • Xhel dhe kreher stilues
  • Per meshkuj
  • Kapaciteti 300 ml

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Xhel

Main Menu

xhel stilues per meshkuj blerje online ne dyqan taxi

Xhel flokesh me kreher stilues per meshkuj