Wireless PowerBank Mcdodo 20000mAh 20W

3,890 L

Ka stok

 • Powerbank per smartphone Magsafe
 • Fuqia 20W
 • Karikim wireless
 • Kapaciteti i baterise: 20000 mAh
 • Materiali: PC rezistent
KODI: i232303 Kategori: ,

WIRELESS POWERBANK 20000MAH 20W

Wireless Powerbank me kapacitet te larte prej 20000 mAh, e pershtashme per perdorim kur nuk ndodheni ne shtepi.

Funksionet e karikuesit me fishe dhe me vale, te dyja suportojne karikimin e shpejte dhe ju ofrojne pervojen me te mire te karikimit.

Ekran dixhital LED i lehte per te kontrolluar kapacitetin e baterise.

Funksioni i karikimit pa fisha MagSafe ofron karikim wireless ne serite iPhone 12.

Perputhshmeri e gjere:per Huawei, iPhone, Samsung, Xiaomi, redmi, oppo Vivo, Google, Nokia, Motorola, etj.

Specifika:

 • Marka: Mcdodo
 • USB: 1 x Type-C, 1 x USB A
 • Fuqia 20W
 • Karikim wireless
 • Kapaciteti i baterise: 20000 mAh
 • Materiali: PC rezistent
 • Hyrja: 5V⎓2.4A, 9V⎓2A (USB-C)
 • Permasa: 155 x 75 x 20 mm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Power Bank

Be the first to review “Wireless PowerBank Mcdodo 20000mAh 20W”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mcdodo 20000mah 20w powerbank ne dyqan taxi

Wireless PowerBank Mcdodo 20000mAh 20W