Wireless Mouse FG30 Fstyler 2000 DPI

1,600 L

Ka stok

KODI: H-2998789995 Kategori: ,

WIRELESS MOUSE FG30

Wireless mouse FG30 i pershtatshem per PC dhe Mac.

Lidhje e avancuar e fuqishme me vale 2,4 GHz me distance deri ne 10-15 m.

Sensor preciz deri ne 2000 DPI, i cili mund te punoje ne pothuajse cdo siperfaqe dhe mbi cdo tapet mouse. Rezolucioni i rregullueshem 1200/1600/2000 DPI.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra  me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mouse

Ngjyra

Be the first to review “Wireless Mouse FG30 Fstyler 2000 DPI”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mouse fg30 wireless online ne dyqan taxi

Wireless Mouse FG30 Fstyler 2000 DPI