Wireless Mouse V Track G9-730FX A4 Tech

1,800 L

Ka stok

KODI: H-2998789994 Kategori: ,

WIRELESS MOUSE V TRACK G9-730FX

Wireless mouse V Track per Pc dhe laptop me dizajn praktik dhe komfort per doren.

Lidhje e avancuar e fuqishme me vale 2,4 GHz me distance deri ne 10 m. Stabilizues automatik i kanalit marres nuk ofron vonesa ose konflikte lidhjesh.

Kursimi automatik i energjise me 4 nivele. Do te jete ne modalitetin e fjetjes ne 0,2 sekonda pasiviteti.

2000 DPI i rregullueshem. Rezolucioni i rregullueshem 1000/1600/2000 CPI.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Mouse

Ngjyra

Be the first to review “Wireless Mouse V Track G9-730FX A4 Tech”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

a4 tech mouse wireless online ne dyqan taxi

Wireless Mouse V Track G9-730FX A4 Tech