Mouse dhe tastiere Slim multimedia 6300F A4Tech

2,290 L

Ka stok

KODI: h-229001 Kategori: , ,

MOUSE DHE TASTIERE SLIM MULTIMEDIA

Mouse dhe tastiere Slim Multimedia 6300F me dizajn elegant dhe njekohesisht shume praktik.

Tastiere e rehatshme me madhesi te plote dhe e lehte per t’u mbajtur.

Stabilitet i qendrueshem me vale; Lidhje e fuqishme me vale 2,4 GHz me distance deri ne 10 m.

Jetegjatesia e baterise deri ne 12 muaj fale efikasitetit te energjise.

Lehte per te hyre ne 12 funksione multimediale dhe interneti fale tasteve Hot keys.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Mouse, Tastiere

Ngjyra

Be the first to review “Mouse dhe tastiere Slim multimedia 6300F A4Tech”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

a4tech slim tastiere mouse online ne dyqan taxi

Mouse dhe tastiere Slim multimedia 6300F A4Tech