Wireless FM Transmitter for Car | Bluetooth Mp3 Player

1,590 L

Ka stok

KODI: 1023198 Kategori: ,

WIRELESS FM TRANSMITTER BT76

Wireless FM Transmitter for Car | Bluetooth Mp3 Player

Funksioni i kujtesës

Lidhja e shpejtë e Bluetooth. Pasi të çiftohet, transmetuesi FM do të lidhet automatikisht me pajisjen e fundit inteligjente të çiftuar kur të ndizet herën tjetër.

car transmitter mp3 player

Thirrje e qartë dhe pa telefon me Car Mp3 player FM Transmitter for car 

Ndërhyrja e përparuar dhe teknologjia e anulimit të zhurmës së aprovuar – teknologjia CVC krijon tingull të plotë. Bëni thirrje pa duar për përvojë të këndshme për ngarje!

Modalitetet e ndërrimit

Shtypni gjatë butonin shumëfunksional për rreth 3 sekonda për të ndryshuar modalitetin e kartës Bluetooth dhe TF.

Karakteristika

Button Butoni i ndezjes / fikjes së energjisë – Shtypni gjatë butonit “SCAN” për 3 sekonda për të fikur / ndezur transmetuesin FM, por ju ende mund të vazhdoni të karikoni telefonin tuaj.
Port e Dyfishtë e Karikimit USB – Mbushje e shpejtë 3.0 + 5V / 2.4A Mbushje inteligjente e IC, ju mund të ngarkoni dy pajisje njëkohësisht me shpejtësi të lartë.

Ekran i madh  | Car Bluetooth FM Radio | FM Modulator | Car Kit

Ekrani i dyfishtë me ngjyra 1.4 inç mund të shfaq nivelin e tensionit në baterinë e makinës, vëllimin, frekuencën FM dhe emrin e këngës nëse luani muzikë nga karta Micro SD. Super e ndritshme për tu lexuar natën dhe gjatë ditës. (Këngët përmes Bluetooth nuk do të shfaqen).

Tingulli Stereo Crystal – Mikrofoni i integruar i Bluetooth Car adaptor me anullimin Echo dhe shtypjen e zhurmës (CVC) teknologji që krijon një tingull të plotë. Phone Calls te sigurta
Pajtueshmëria Universale – Bluetooth FM Transmitter for Car jo vetëm që mund të luajë muzikë nga pajisjet e aktivizuara me Bluetooth, si iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone 7, iPhone 7 Plus, Samsung, Tablet, iPad dhe Smartphones etj, por gjithashtu mund të luajë muzikë nga karta TF në format MP3 / WMA / WAV / APE / FLAC.

Për më tepër, ju mund të përdorni kabllon audio të përfshirë 3.5 mm për të transmetuar muzikë përmes Bluetooth nëse makina juaj ka portë ndihmëse.

Mp3 Player Wireless FM Transmitter for car

car mp3 player fm transmitter

Specifikat

Bluetooth Connection Version: 4.2
Frequency Range: 87.5-108.0MHZ
Frequency Stability: ±10 ppml
Product Input: 12-24V
Dual USB Ports Charger Output: 5V/2.4A and QC3.0
Music Format: MP3/WMA
Display Size: 1.44 inches
Product Weight: 80g
Standby Current: 20mA
MICROSD Card (max capacity): TF CARD 32GB
Audio Input: 3.5mm stereo jack

BLUETOOTH ENABLED HANDS FREE CALLS
Built in Microphone | Best Sound Quality


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mp3 Mp4 Player

Be the first to review “Wireless FM Transmitter for Car | Bluetooth Mp3 Player”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

car mp3 player fm transmitter bluetooth for car

Wireless FM Transmitter for Car | Bluetooth Mp3 Player