Wifi Adapter Dongle For Dvb t-2 | Wireless USB | Bli Online

690 L

Ka stok

  • Përshtatet me DVB T2, Freesat, Alphabox, Skybox, Openbox, Dreambox etj.
  • Shkalla e trasmetimit 150 Mbps.
  • Perputhet me Windows Vista / XP / 2000/7, Linux, MAC OS.
  • Ofron internet ne nje siperfaqe 70 m.
  • Instalohet shume lehte.
KODI: 2010277 Kategori: , , , ,

WIFI ADAPTER DONGLE FOR DVB T-2

WiFi Adapter Dongle for Dvb t-2 eshte nje zgjidhje perfekte per te pasur internet full 24 ore pa qe qene nevoja e e lidhjes me kabull per te pasur akses te internet. Kjo paisje shton internetin ne cdo laptop apo pc.

Me ane te kesaj paisje ju mund ne fund do te keni akses te merrni nga interneti cdo film, video, muzike te cilat mund t’i shkarkoni tashme ne pc tuaj.pa kabllo eshte nje zgjedhje e shkelqyeshme per shtimin e wireless ne cdo kompjuter. Nuk do te keni probleme me internetin.

Pershtatet me shume kuti per tebkrijuar lidhje si DVB T2, Alphabox, Skybox, Openbox, Dreambox etj.

Shkalla e transmetimit e kesaj USB eshte 150Mbps.

Me nje frekuence 2.4GHz ajo arrin te prodhoje internet ne nje siperfaqe deri ne 70 m.
 
Nuk hasni veshtiresi ne instalim mjafton qe ta vendosni ne pc-ne tuaj.

Nuk eshte nevoja qe ta hiqni edhe ta vendosni here pas here, mjafon qe ta vendosni nje here te vetme dhe ta lini aty pa u shqetesuar nese ajo do te krijoje ndonje demim ne paisjen tuaj apo nuk do te funksionoje me.

SPECIFIKATwifi dongle for dvd t 2 bli online dyqan taxi

Përshtatet me DVB T2, Freesat, Alphabox, Skybox, Openbox, Dreambox etj.

Shkalla e trasmetimit 150 Mbps.

Perputhet me Windows Vista / XP / 2000/7, Linux, MAC OS.

Lidhet menjehere me kutine apo pc tuaj.

Ofron internet ne nje siperfaqe 70 m.

Perdoret per te rritur shpejtesine e internetit.

Eshte shume praktik dhe me dizajn mjaft komod.

Bli Online ne Dyqan Taxi cilesine me te mire dhe cmimin me te lire.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Usb Flash Drive

Ngjyra

Be the first to review “Wifi Adapter Dongle For Dvb t-2 | Wireless USB | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

wifi dongle for dvd t 2 bli online dyqan taxi

Wifi Adapter Dongle For Dvb t-2 | Wireless USB | Bli Online