Wireless USB Adapter 802.iin me Antene

1,890 L

Ka stok

Wireless Adapter  USB 2.0 me antene pershtatet ne menyre te persosur me kompjuterin tuaj. Siguron nje zgjidhje te shkelqyeshme per kryerjen e aktiviteteve online me shpejtesi te larte interneti.
KODI: H-USB-802-IIN Kategori: ,

WIRELESS USB 802.IIN

Wireless Usb Adapter me Antene

Adaptor 2.0 me antene pershtatet ne menyre te persosur me kompjuterin tuaj. Siguron nje zgjidhje te shkelqyeshme per kryerjen e aktiviteteve online me shpejtesi te larte interneti.
Eshte ideal per lundrimin ne internet dhe lojera te ndryshme. Suporton sistemet operative Windows, XP, Vista, Linux, MAC. Perdoret dhe per desktop dhe per laptop. I krijuar me menyrat e sigurise WPA/WPA2 ky pershtates pa kabllo siguron qe te transferoni skedare dhe te dhena mbii nje lidhje te sigurt.


Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Wifi Adapter

Be the first to review “Wireless USB Adapter 802.iin me Antene”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Wireless USB Adapter

Wireless USB Adapter 802.iin me Antene