VR Shinecon | Syze virtuale G04A

2,500 L

Ka stok

 • Ngjyra: E zezë.
 • Materiali: PVC.
 • Madhësia e produktit: 7.9 * 3.9 * 5.5 inç.
 • Pesha e produktit: 0.38 kg.
 • Mbështet madhësinë e telefonit celular: 3.5-6 inç.
KODI: Syze-virtuale-G04A Kategori: , ,

SYZE VIRTUALE G04A

Eksploroni botën e realitetit virtual gjithnjë e me shume. Shikoni video, luani lojëra, bëni turne virtuale dhe provoni aventura të reja me teknologjinë tonë më të përparuar. Qartësia e përmirësuar zvogëlon lodhjen e syv.

Një përvojë më të gjatë të realitetit virtual, duke i mbajtur sytë tuaj të shëndetshëm, me lentet tona blu të dritës blu, anti-shkëlqim. Fokusi i rregullueshëm i dyfishtë dhe distanca pupilare akomodojnë deri në 6 dioptri të largpamësisë.

Mbajtësi i smartphone i përshtatshëm për smartfonët Apple ose Android si iPhone X / 8/8 Plus / 7/7 Plus / 6/6 Plus / 6s / 5s / 5c / 5, Samsung Galaxy S5 / S6 / S7 / S8 / Shënim 4 / Shënim 5 / Edge, Google Pixel, LG, Huawei, HTC, Nexus, SONY dhe më shumë. I përshtatshëm për smartphone me ekran 4.7-6 inç.

Specifikat:syze virtuale bli online
 • Ngjyra: E zezë.
 • Materiali: PVC.
 • Madhësia e produktit: 7.9 * 3.9 * 5.5 inç.
 • Pesha e produktit: 0.38 kg.
 • Mbështet madhësinë e telefonit celular: 3.5-6 inç.
 • Mbështet sistemet e telefonit celular: IOS, Android,
 • Mbështet telefonin celular 3.5-6 inç, me efekt të shikimit të kinemasë 300 metra.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “VR Shinecon | Syze virtuale G04A”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

vr syze virtuale g04a

VR Shinecon | Syze virtuale G04A

WhatsApp chat