Vlues uji elektrik 1,7 litra DSP KK1137 Kettle

2,390 L

Ka stok

KODI: d2324846 Kategori: ,

VLUES UJI 1,7 LITRA

Vlues uji me kapacitet 1,7 litra i domosdoshem ne cdo shtepi. Per te zjere ujin apo pergatitur caj dhe kafe.

Ka nje doreze shume te rehatshme dhe dizajn ergonomik. Dsp KK1137 eshte mjaft i sigurt ne perdorim sepse gryka e tij eshte projektuar posacerisht per te zvogeluar gjasat e derdhjes jashte ibrikut.

Ky ibrik elektrik do te shtoje edhe me shume rehati dhe thjeshtesi ne jeten tuaj. Butoni i ndezjes / fikjes dhe butoni per hapjen e kapakut jane lehtesisht te arritshem.

Specifika:

-Fuqia: 2200W
-Kapaciteti: 1.7L
-Materiali: Çelik inox
-Funksioni i fikjes automatike


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Ibrik

Be the first to review “Vlues uji elektrik 1,7 litra DSP KK1137 Kettle”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ibrik elektrik dsp online ne dyqan taxi

Vlues uji elektrik 1,7 litra DSP KK1137 Kettle