Ventilator me baze te rrumbullaket Montecasa

2,990 L

Ka stok

  • Ventilator Montecasa
  • Me pese tehe
  • Baze e qendrueshme
  • Tre shpejtesi te ndryshme

VENTILATOR ME BAZE TE RRUMBULLAKET

Ventilator Montecasa me baze te rrumbullaket dhe celesa per te ndryshuar shpejtesine e eres.

I persosur per t’ju mbajtur te fresket gjate diteve te nxehta te veres. Ka nje motor te fuqishem qe do te prodhoje ajer te fresket duke e bere ate ideal per dhoma te medha ose hapesira te jashtme.

Specifika:

  • Ventilator Montecasa
  • Me pese tehe
  • Baze e qendrueshme
  • Tre shpejtesi te ndryshme

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Freskuese

Main Menu

freskuese montecasa me baze te rrumbullaket ne dyqan taxi

Ventilator me baze te rrumbullaket Montecasa