Ventilator makine me dy koka F410 Vehicle Fan

2,200 L

Ka stok

KODI: i-998788995 Kategori: ,

VENTILATOR MAKINE ME DY KOKA F410

Ventilator makine F410 i palosshem dhe i rrotullueshem me dy koka per ajrim brenda makines.

Furnizim me ajer me kend te gjere dhe qarkullimi i ajrit krijojne ajrosje dhe freski ne makine.

Dy modalitete shpejtesie per te plotesuar nevoja te ndryshme dhe 5 tehe ventilatori per vellim me te madh ajri.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Freskuese

Ngjyra

Be the first to review “Ventilator makine me dy koka F410 Vehicle Fan”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

freskuese per makine mini f410 online ne dyqan taxi

Ventilator makine me dy koka F410 Vehicle Fan