Arctic Air Ultra | Ftohes ajri me uje dhe akull | Bli Online

2,200 L

Ka stok

 • Ka nje peshe te lehte rreth 0.8kg.
 • Zhurme motorrike shume te ulet.
 • Kapaciteti i depozites se ujit 500ml.
 • Punon deri ne 10 ore pa nderpreje.
 • Tensioni  5V – Fuqia 8 W.

FTOHES AJRI ME UJE DHE AKULL

ARCTIC AIR ULTRA – FTOHES PER AJRIN ME UJE DHE AKULL

Ftohes ajri me uje dhe akull Arctic air Ultra eshte nje freskuese e cila perdor teknikat e sperkatesit te ujit te ftohte dhe akullin per te freskuar mjedisin perreth. Ftohesi siguron nje lageshti lehtesuese ose aq sa eshte e nevojshme per te perballuar nxehtesine e thate te veres.

ARCTIC AIR ULTRA – FRESKUESE AJRI

Ai e realizon sperkatjen e ujit apo akullit ne forme mjegulle te lehte duke mos lejuar edhe tharjen e ajrit ne mjedisin ku ju po qendroni.

Per te rritur me shume freskine e ketij produkti ju mund te shtoni me teper uje ose akull per ta perfituar nje te tille. Ai eshte i perbere nga shkalle te ndryshme te ftohjes ku ju mund te zgjidhni ate keni nevoje.

Kjo pajisje ka nje kosto shume ekonomike per perdorimin multifunksional edhe per cilesine qe ofron. Me kete paisje jo vetem qe mund te zgjidhni freskine qe deshironi por dhe nivelin e shpejtesise si edhe mund ta levizni edhe ta vendosni ate ne cdo siperfaqe qe deshironi. Madje mund ta merrni edhe me vete ne udhetimet tuaja.

Siperfaqet ku ju mund ta vendosni mund te jene edhe te pjerreta ose me mungese ekuilibri dhe nuk keni pse te shqetesoheni per derdhjen e ujit pasi uji eshte i vendosur ne nje depozite qe nuk lejon rrjedhjen e tij.

Ftohesi i ajrit ka nje zhurme motorrike shume te reduktur te cilen as nuk do ta ndjeni fare, ndryshe nga ftohesit e tjere te ajrit.

Lidhet me porta USB, kabulli i te cilave eshte 1.5 metra i gjate.

 

SPECIFIKAT 
 • Ka nje peshe te lehte rreth 0.8kg.Freskuese Ajri Air Cooler me drita Led
 • Permasat 14x16x17cm.
 • Zhurme motorrike shume te ulet.
 • Shume praktike per t’u mirembajtur.
 • E komandoni me ane te butonave.
 • E perbere nga llamba me 7 ngjyra te kendshme dhe te ndryshme.
 • Kapaciteti i depozites se ujit 500ml.
 • Punon deri ne 10 ore pa nderprerje.
 • Tensioni 5V.
 • Fuqia 8 W.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Freskuese

Ngjyra

,

Be the first to review “Arctic Air Ultra | Ftohes ajri me uje dhe akull | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Freskuese Ajri Air Cooler me drita Led

Arctic Air Ultra | Ftohes ajri me uje dhe akull | Bli Online