Ventilator ftohes veror per makine F402 Vehicle Fan

1,900 L

Ka stok

KODI: i-99878894 Kategori: ,

VENTILATOR FTOHES PER MAKINE F402

Ventilator ftohes per makine me kupe thithese do te qarkulloje ajrin ne te gjithe makinen, duke larguar ajrin e nxehte.

Ventilatori do te rrotullohet ne daljen e ajrit per te zgjeruar gamen e furnizimit me ajer te kondicionerit.

Me efikasitet te larte, duke siguruar shpejtesi te qendrueshme, te larte te eres dhe furnizim me ajer te fresket.

Freskuesja ka 3 shpejtesi te rregullueshme te eres, i pershtatshem per tu vendosur ne xham ose ne pjesen e siperme te timonit.

Per te mbajtur gjithnje te fresket makinen tuaj ne ju sugjerojme edhe perden per makine qe mbron sediljet nga i nxehti.

Specifikime:

  • Modeli: F402
  • Materiali: ABS
  • Madhësia: 15.5*10.5*6cm
  • Nderfaqja e furnizimit me energji elektrike: Micro USB
  • Tensioni i punes: 5V/1A
  • Fuqia e punes: maksimumi 5 W
  • Modelet e aplikueshme: 12V-24V

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Freskuese

Ngjyra

Be the first to review “Ventilator ftohes veror per makine F402 Vehicle Fan”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ventilator makine f402 shitje online ne dyqan taxi

Ventilator ftohes veror per makine F402 Vehicle Fan