Ventilator 60W me 7 helika DSP

8,290 L

Ka stok

– Marka: DSP
– Fuqia: 60 W
– Punon me energji elektrike
– Permasa: 140 cm x 16”
– 7 tehe
– 4 shpejtesi
– Motor AC

VENTILATOR 60W ME 7 HELIKA

Ventilator 60 W me diameter 16 inch dhe cilesi te larte per perdorim afatgjate.

Me kater shpejtesi te ndryshme dhe baze me gjatesi te rregullueshme sipas nevojes.

Specifika:

– Marka: DSP
– Fuqia: 60 W
– Punon me energji elektrike
– Permasa: 140 cm x 16”
– 7 tehe
– 4 shpejtesi
– Motor AC


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Ventilator

Main Menu

ventilator dsp stand fan ne dyqan taxi

Ventilator 60W me 7 helika DSP