Vazo qelqi dekorative per mbajtjen e luleve

1,490 L

Ka stok

  • Vazo dekorative
  • Material qelqi
  • Dimensionet: 10.5×24 cm
KODI: i23702127 Kategori: ,

VAZO QELQI DEKORATIVE

Vazo qelqi dekorative me vija vertikale. E pershtatshme per ambiente shtepie, zyrash apo lokale mjafton ta mbushni me lule te fresketa ose artificiale.

Silueta e hijshme dhe forma minimaliste sjellin elegance bashkekohore, duke nderthurur pa probleme stilin me prakticitetin.

Prodhuar me cilesi te larte xhami te paster siguron qendrueshmeri dhe rezistence per perdorim afatgjate.

Specifika:

  • Vazo dekorative
  • Material qelqi
  • Dimensionet: 10.5×24 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Vazo

Main Menu

vazo qelqi dekoruese ne dyqan taxi

Vazo qelqi dekorative per mbajtjen e luleve