Vazo lulesh prej porcelani

Ka stok

KODI: i23702111163 KATEGORIA:

VAZO LULESH PREJ PORCELANI

Vazo lulesh prej porcelani me vija te pjerreta per te dekoruar ambientet e ndryshme te shtepise tuaj.

Jane perfekte per mbjelljen e luleve te ndryshme si kaktuse dhe lule te vogla. e

Vjen me nje vrime kullimi ne fund dhe disku i bashkangjitur ndihmon per te minimizuar rrjedhjen e ujit.

Karakteristika:

  • Permasat: 14cm & 11cm
  • Materiali: porcelan
  • Ngjyra: e bardhe

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Vazo

Main Menu

vazo lulesh porcelani online ne dyqan taxi

Vazo lulesh prej porcelani