Vazo dekoruese per lulet

1,890 L

Ka stok

  • Vazo dekori
  • Materiali: metalik + qelq
  • Ngjyra: gold
KODI: i23110123 KATEGORIA:

VAZO DEKORUESE PER LULET

Vazo qelqi dekoruese per lulet me kornize metalike, per te zbukuruar tavolinat dhe ambientet e ndryshme.

Dizajn unik qe krijon nje dekorim mahnites dhe elegant per shtepine tuaj.

Specifika:

  • Vazo dekori
  • Materiali: metalik + qelq
  • Ngjyra: gold

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Vazo

Be the first to review “Vazo dekoruese per lulet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

vazo dekori per lulet ne dyqan taxi

Vazo dekoruese per lulet