Vater Sobe per kuzhinen tuaj DSP KD-4046 | Bli Online

3,490 L

Ka stok

  • Vater sobe per nje gatim te shijshem ne menyre te barabarte
  • Mban nje ngrohje konstante edhe pasi fiket soba
  • Me nje fuqi te nxehtesise 1500W
  • Tension 220-240V
  • Frekuenca 50/60Hz

VATER SOBE DSP KD-4046

 Vater sobe DSP KD-4046 ben te mundur nje fikje automatike kur vendosim ene mbi te dhe ruan nxehtesine per disa minuta pasi eshte fikur soba.

PER NGROHJEN E SHPEJTE TE USHQIMEVE

Me nje temperature te siperfaqes rreth 500 grade

Arrin nxehtesine te larte shume shpejte

Vepron me fuqi maksimale

Kur gatuajme ushqimi mban nje ngrohje konstante edhe gjate fikjes se sobes

Mundeson ajerin e nxehte te levizshem te lirshem

Ushqimi eshte gatuar gjithmone ne menyre perfekte sepse eshte ngrohur ne te gjitha anet ne menyre te barabarte

Shume e lehte dhe praktike per tu perdorur nga ju

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Vater sobe

Ngjyra

Be the first to review “Vater Sobe per kuzhinen tuaj DSP KD-4046 | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Vater Sobe per kuzhinen tuaj DSP KD-4046 Bli Online Dyqan Taxi

Vater Sobe per kuzhinen tuaj DSP KD-4046 | Bli Online