Vater Sobe per gatim DSP KD-4047 | Me dy vatra

3,800 L

Ka stok

  • E perbere nga dy vatra me nje nxehje ne menyre uniforme
  • Me nje fuqi 1000W+ 1500W
  • Me tension 220-240V frekuenc 50/60Hz
  • Me material jo ngjites
  • Me nivele te ndryshme te nxehtesise

VATER SOBE DSP KD- 4047

Vater Sobe DSP KD-4047 per gatime edhe ushqime te shendetshme dhe te shijshme per pjestaret e familjes.Per nje gatim te shpejt dhe ne pak minuta ju nevojitet nje vater sobe.

ME DY VATERA SOBE

Me kohemates deri ne 4 ore

Me nivele  te ndryshme te ngrohjes se fuqise

Me nje temperatur te rregullt

Me nje prakticitet te mire mund ta merrni me vete neper udhetime

Pasi nuk ze ndonje hapesire te madhe ne kuzhinen tuaj

Cilesi e pare dhe shume e larte per gatimet tuaja

Me nje material te garantuar per jetegjatesi

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Vater sobe

Ngjyra

Be the first to review “Vater Sobe per gatim DSP KD-4047 | Me dy vatra”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Vater Sobe per gatim DSP KD-4047 Me dy vatra dyqan taxi

Vater Sobe per gatim DSP KD-4047 | Me dy vatra