Vater gatimi me dy pllaka Royalmaster AT 5824

3,990 L

Ka stok

  • Vater gatimi
  • Me dy pllaka
  • Me termostat te rregullueshem
  • Drite treguese

VATER GATIMI ME DY PLLAKA

Vater gatimi me dy pllaka, me funksion te kontrollit te temperatures me ane te termostatit per te parandaluar mbinxehjen.

Pamje elegante dhe dizajn praktik, me drite treguese kur eshte ne perdorim.

Siperfaqja e lemuar e gatimit e ben me te lehte per pastrim pas cdo gatimi.

Specifika:

  • Vater gatimi me dy pllaka
  • Me kontroll te temperatures
  • Drite treguese

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Vater sobe

Be the first to review “Vater gatimi me dy pllaka Royalmaster AT 5824”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

vater gatimi me dy pllaka ne dyqan taxi

Vater gatimi me dy pllaka Royalmaster AT 5824