Varese rrobash statike 170cm

3,290 L

Ka stok

KODI: i23702111149 Kategori: ,

VARESE RROBASH STATIKE 170CM

Varese rrobash statike per te mbajtur gjithcka si pallto, kapele, canta etj.

Me gjatesi 170 cm , baze te rrumbullaket me stabilitet dhe grepa e ben shume praktike per ta perdorur ne hyrjet e ambienteve apo dhome gjumi.

Cepa te rrumbullakosura qe do te mbrojne duart dhe rrobat tuaja nga gervishtjet dhe demtimet. Tub mbajtes i trashe i cili nuk do te bjere gjate perdorimit.

Dizajn praktik i cili kursen hapesire ne ambientet tuaja ndryshme nga raftet e medha te ruajtjes.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Varese

Main Menu

varese rrobash statike online ne dyqan taxi

Varese rrobash statike 170cm