Varese rrobash portative me tre nivele

Ka stok

  • Varese rrobash portative
  • Tuba metalike qe nuk ndryshken
  • 4 rrota qe rrotullohen 360 grade
  • E disponueshme ne ngjyren blu, roze dhe gri.
  • Dimensionet: (7.2 – 12.4) x 6.4 x 17.5 cm
KODI: i237021156 Kategori: ,

VARESE RROBASH PORTATIVE

Varese rrobash elegante qe sherben si raft portativ per organizimin e rrobave, si edhe sherben si varese per te thare rrobat ne ambjente te brendshme.

Perbehet nga 3 rafte dhe varese anesore per te varur te gjitha rrobat pas larjes.  Strukture e forte per t’i varur rrobat ne menyre te sigurt.

Eshte mbajtese e qendrueshme dhe mban peshe te konsiderueshme. Perbehet nga tuba metalike qe nuk ndryshken dhe nga 4 rrota qe rrotullohen 360 grade.

Specifika:

  • Varese rrobash
  • Me tre nivele
  • E disponueshme ne ngjyren blu, roze dhe gri.
  • Dimensionet: (7.2 – 12.4) x 6.4 x 17.5 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 g/kg
Lloji

Varese

Main Menu

varese rrobash portative ne dyqan taxi

Varese rrobash portative me tre nivele