Varese rrobash me grepa per dyer Coat Hooks

790 L

Ka stok

  • Varese per dyer
  • Shkrim N i c e d a y
  • Permasa praktike
  • Kapacitet i madh ruajtes
  • Ne ngjyre te bardhe/ te zeze
KODI: i23702111234 Kategori: ,

VARESE RROBASH ME GREPA

Varese rrobash me 6 grepa me varje ne dyer e cila ofron shume hapesirë shtese ruajtje. Mund te varni xhaketa, pallto, peshqire, shalle, canta, etj.

Pa shpime apo instalime te veshtira, varesja mund te kapet ne te gjitha dyert e zakonshme shpejt dhe pa shpime. Mund ta varni varesen e deres ne tualet , dhome gjumi ose dhome ndenjeje.

Bere prej celiku inoks me cilesi te larte dhe jetegjatesi perdorimi, nuk do te ndryshket apo deformohet.

Specifika:

  • Varese per dyer
  • Shkrim N i c e d a y
  • Permasa praktike
  • Kapacitet i madh ruajtes
  • Ne ngjyre te bardhe/ te zeze

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Varese

Main Menu

mbajtese rrobash per dyer online ne dyqan taxi

Varese rrobash me grepa per dyer Coat Hooks