Varese rrobash e valezuar

Ka stok

  • Varese rrobash e valezuar
  • Ofron nje pamje sistematike ne garderobe
  • Material: plastike
  • Ngjyra: e bardhe
KODI: i23702111116 Kategori: ,

VARESE RROBASH E VALEZUAR

Thuajini lamtumire rrobave te crregullta me kete varese te valezuar teper funksionale.

Mund te rregulloni getat, rripat, bluza, etj duke kursyer hapesiren tuaj te dollapit.

Varesja eshte e qendrueshme dhe rezistente.

Eshte e projektuar per te mos rreshqitur, keputur dhe e afte te perballoje deri ne 8 pale rroba njekohesisht.

Specifika:

  • Ofron nje pamje sistematike ne garderoben tuaj.
  • Material: plastike
  • Ngjyra: e bardhe

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Varese

Be the first to review “Varese rrobash e valezuar”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu