Varese praktike multifunksionale | Wall attachable seven hook

1,290 L

Ka stok

 • Materiali: PC + ABS + Çelik i pandryshkshëm.
 • Montim i lehte dhe praktik
 • Dizajn modern i cili pershtatet ne cdo shtepi dhe cdo dhome.
 • Ju jep mundesi per me shume hapsire.
KODI: varese-multifunksionale Kategori: , ,

VARESE PRAKTIKE MULTIFUNKSIONALE 

Varese praktike multifunksionale e cila do j’u ndihmoje te organizoni hapsiren e tualetit, kuzhines apo dhomes suaj te gjumit. Me dizjan unik dhe modern i cili e bene te pershtatshme per cdo shtepi. Per dhome plot hapsire dhe pa rremuje.

Varese moderne per shtepine

Nese jeni te lodhur nga rremuja dhe deshironi qe cdo send te jete ne vendin e duhur pa ju marre shume vend atehere Dyqan Taxi ka sjelle per ju produktin ideal.

Varese praktike e cila pershtatet me cdo vend te shtepise suaj ne menyre perfekte. Mund t’a vendosi ne sallon per te varur sende te ndryshme, ne dhomen tuaj te gjumi, ne tualet apo ne kuzhine. E perbere nga materiali i plastike cilesore ABS i cili eshte rezistent dhe teper i forte dhe prej celikut te pandryshkshem.

Mos lejoni me rremujen te marre nga koha juaj. Me kete varese cilesore dhe moderne cdo send apo rrobe do te jete ne vendin e duhur duke j’u mundesuar me shume hapsire dhe komoditet.

Specifikat: varese praktike bli online ne dyqan taxi
 • Materiali: PC + ABS + Çelik i pandryshkshëm
 • Montohet lehtesisht ne mur.
 • Dizajn modern i cili pershtatet ne cdo shtepi.
 • Ju jep mundesi per me shume hapsire.
 • Praktike.
 • Kundër korrozionit dhe ndryshkut.

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Varese praktike multifunksionale | Wall attachable seven hook”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

varese praktike multifunksionale bli online ne dyqan taxi

Varese praktike multifunksionale | Wall attachable seven hook

WhatsApp chat