Varese praktike dhe moderne per rrobat | Rrotullohet 360 grade

2,990 L

Ka stok

  • Varese praktike.
  • Rrotullohet 360 grade.
  • Perdoret per rrobat e thata si edhe per ato te sapo lara.

 

KODI: varese-per-rrobat-360-grade Kategori: , ,

VARESE PRAKTIKE DHE MODERNE PER RROBAT

Varese praktike dhe moderne per rrobat e cila do ju kurseje shume hapsire dhe rremuje. Nje varese e cila nuk duhet t’i mungoje shtepise suaj. Eshte ideale per t’u vendosur ne ballkon, dhomen tuaj te gjumit apo edhe ne koridor. Vjen me nje material cilesor dhe ka nje kapacitet te konsiderueshem.

VARESE IDEALE PER SHTEPINE

Kapaciteti i vareses 24 kapëse në pjesën e sipërme te cilat mund të përdoren për të varur çorape, mbathje, peshqirë, rroba për fëmijë, etj.3 varëse rrobash 15 rroba mund të varen kur thahen, 30 rroba mund të varen kur ruhen. Kapëset dhe varëset e sipërme mund të rrotullohen 360 gradë dhe lartësia e varëses mund të rregullohet.

Mund të përdoret për të ruajtur countertops sezonale në mënyrë që të mos keni nevojë ta ruani atë dhe vetëm ta mbuloni me qese plastike derisa të jeni gati ta përdorni.

SPECIFIKAT:varese rrobash 360 grade
  • Varese praktike dhe moderne.
  • Kursen hapsire dhe rremuje.
  • Ideale per e ballkon dhe dhomen e gjumit.
  • Rrotullohet 360 grade.
  • E lehte ne perdorim.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

,

Be the first to review “Varese praktike dhe moderne per rrobat | Rrotullohet 360 grade”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

varese rrobash moderne 360 grade

Varese praktike dhe moderne per rrobat | Rrotullohet 360 grade

WhatsApp chat