Varese plastike te gjera per xhaketa

Ka stok

  • Varese per rroba te trasha
  • Materiali: plastike + metalike
  • Ngjyrat: e bardhe, gri e hapur, gri e mbyllur, jeshile
  • Permasat: 45cm
KODI: i237021195 Kategori: ,

VARESE PLASTIKE PER XHAKETA

Varese plastike te gjera me kapese metalike, te pershtatshme per xhaketa dhe rroba te trasha.

Jane te pershtatshme per te varur pallto, fustane, funde, bluza, pantallona dhe rroba te tjera te dimrit. Mund te perdoren ne dollape, dhoma gjumi, tualete, lavanderi etj.

Me kapacitet te mire mbajtes, keto varese jane shume te qendrueshme jo te lehta per tu thyer apo deformuar. Ato kane skaje te lemuara dhe jane te sigurta per t’u perdorur.

Specifika:

  • Materiali: plastike + metalike
  • Ngjyrat: e bardhe, gri e hapur, gri e mbyllur, jeshile
  • Permasat: 45cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Varese

Main Menu

varese per rroba te trasha online ne dyqan taxi

Varese plastike te gjera per xhaketa