Varese dyshemeje per rrobat

5,890 L

Ka stok

  • Varese dyshemeje per rrobat
  • Permasat e hapura jane 175cm x 83cm x 112cm
  • Permasat e mbyllura: 55cm x 13cm x 110cm
  • Material metalik alumini
KODI: g233323568 Kategori: ,

VARESE DYSHEMEJE PER RROBAT

Varese dyshemeje e dyfishte per rrobat dhe tharjen e tyre ne ambiente te brendshme dhomash ose te jashtme si ballkon.

Thuaj lamtumire dhomave te crregullta me varesen e rrobave ne dysheme. Me shufra anesore te dyfishta ne pjesen e siperme dhe ate te poshtme per te varur rroba te ndryshme.

Prodhuar nga materiale te qendrueshme qe siguron jetegjatesi per perdorim afatgjate.

Permasat e hapura jane 175cm x 83cm x 112cm, permasat e mbyllura: 55cm x 13cm x 110cm.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Varese

Main Menu

varese rrobash e levizshme ne dyqan taxi

Varese dyshemeje per rrobat