Varese per peshqiret

790 L

Ka stok

  • Varese praktike per peshqiret ne tualet
  • Shfrytezim maksimal i hapesires
  • Dimensionet: 30×31 cm
  • Materiali: Plastike
KODI: i2371427 Kategori: ,

VARESE PER PESHQIRET

Varese praktike per peshqiret ne tualet, mund te rrotullohet 180 grade per te plotesuar nevojat e rrobave dhe peshqireve.

Me rrotullim horizontal 180 grade per ta fiksuar ne pozicionin qe deshironi.

Me ngjitje, duke mos e demtuar murin dhe shfrytezuar maksimalisht hapesiren.

Specifika:

  • Varese per peshqiret
  • Dimensionet: 30×31 cm
  • Materiali: Plastike

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Varese

Main Menu

varese peshqiresh tualeti ne dyqan taxi

Varese per peshqiret