Varese kendore metalike per rroba

2,490 L

Ka stok

  • Organizuese per rroba
  • Per kendin e dhomes
  • Vjen ne ngjyre te zeze
  • Permasat :45 x 45 x 180 cm
KODI: i237021105 Kategori: ,

VARESE KENDORE PER RROBA

Varese kendore per rroba praktike dhe e pershtatshme per hapesira te vogla si psh kendi i dhomes se gjumit.

Varja e tyre ben qe rrobat mos te rrudhosen dhe estetikisht te ngjajne me te rregullta.

Bere nga tuba celiku dhe shtresa pelhure qe e bejne rezistent dhe shume praktik ne perdorim. Tubi dhe struktura e forte ofrojne kapacitet me te mire mbajtes.

Ne pjesen e poshtme te saj mund te vendosni dhe canta, kepuce apo veshje te tjera.

Dizajn estetik i gjithanshem dhe praktik pasi ofron nje zgjidhje kompakte dhe qe kursen hapesire per te varur rrobat, ruajtur kepucet, cantat, cadrat, shajet tuaja etj.

Specifika:

  • Organizuese per rroba
  • Vjen ne ngjyre te zeze.
  • Permasat :45 x 45 x 180 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

organizues

Main Menu

raft kendor per rrobat online ne dyqan taxi

Varese kendore metalike per rroba