Vaj kokosi bio Virgin Organic coconut oil 500 ml

1,290 L

Ka stok

KODI: 998876545308036 Kategori: ,

VAJ KOKOSI BIO 500ML

Vaj kokosi bio organik nga bima e arres se kokosit i njohur per perfitimet e pafundme te bukurise dhe shendetit.

Vaji eshte i larte ne yndyrna te shendetshme te ngopura qe kane efekte pozitive te ndryshme nga shumica e yndyrnave te tjera ne dieten tuaj.

Keto yndyrna qe permban bima e kokosit do te nxisin djegien e yndyres dhe t’i sigurojne trupit dhe trurit tuaj energji. Ata gjithashtu rrisin kolesterolin e mire HDL ne gjakun tuaj, i cili eshte i lidhur me zvogelimin e rrezikut te semundjeve te zemres.

Eshte i parafinuar dhe i pasur me antioksidante dhe acid laurik.

Eshte shume i dobishem per probleme te ndryshme te lekures si rrudha, hiperpigmentim,  lekure te thate, linja te holla, lekure te plasaritur etj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Vajra

Ngjyra

Be the first to review “Vaj kokosi bio Virgin Organic coconut oil 500 ml”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

vaj kokosi 500 ml rish shitje online ne dyqan taxi

Vaj kokosi bio Virgin Organic coconut oil 500 ml