Tv Stick Chromecast G9 Trasmetues per smart Tv

1,900 L

Ka stok

KODI: i-44998787 Kategori: ,

TV STICK CHROMECAST G9

Tv stick chromecast G9 Miracast ju ofron imazhet me te qarta dhe me te pastra pa ngecje ne nje ekran me te madh.

Suporton standardin Miracast per pajisjen Android dhe DLNA per aplikacionin multimedial ne shtepi.

Perputhet gjithashtu me pasqyrimin e AirPlay per iOS.

G9 chromecast i lejon perdoruesit te ndajne me lehtesi foto, muzike, video, PPT dhe permbajtje te tjera nga telefonin tuaj inteligjent, tablet PC ne nje ekran me te madh si HDTV ose projektor.

Funksionon per pajisjet iOS 8.0 e lart me Airplay dhe per Android 4.2 e lart me Miracast.

Suporton transmetimin audio dhe video pa fishe Full HD, dalje 4K me nderfaqe HD. Perdor dizajn kompakt portativ pr bartje te lehte.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Adaptore

Ngjyra

Be the first to review “Tv Stick Chromecast G9 Trasmetues per smart Tv”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mirascreen g9 tv stick online ne dyqan taxi

Tv Stick Chromecast G9 Trasmetues per smart Tv