Tufe me lule dekori artificiale

Ka stok

KODI: i23702138 KATEGORIA:

TUFE ME LULE DEKORI

Tufe me lule dekori te pershtatshme per evente apo festa te ndryshme, per te zbukuruar tavolinat gjate eventeve apo si nje buqete lulesh.

Lulet artificiale kane dizajn realist dhe material rezistent ndaj konsumit, gje qe e ben te mos kete nevoje per ujitje dhe kujdesje te vazhdueshme.

Kercell plastik qe mund te marre formen qe deshironi per ta vendosur neper vazo. Ngjyra terheqese dhe realiste rezistente ndaj rrezeve UV qe pershtaten me cdo feste.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Lule

Main Menu

tufe me lule artificiale online ne dyqan taxi

Tufe me lule dekori artificiale