Tripod YT 9928 | Rrotullim 360 grade

2,150 L

Ka stok

KODI: Tripod-YT-9928 Kategori: ,

TRIPOD YT 9928

Dëshironi një tripod të fuqishëm selfie të përshtatshëm në madhësi praktike per perdorim te përditshem, kjo është ajo që nuk do të humbni. Design eshtë krijuar nga kombinimi i nxehtë Yunteng 1288 dhe 228, por i palosur me shumë më pak kosto dhe ekonomik.

TRIPOD PRAKTIK ME RROTULLIM 360 GRADE

Mini topi ne desigin e tij për rrotullim 360 grade. Këmbët e tripodit jane të palosshme dhe nuk rrëshqasin pasi jane te qendrueshem. Për marrjen më të qëndrueshme të fotografive dhe regjistrimin e videos ne 7 seksione të rregullueshme nga 8.7 inç në 38.7 inç, aq kohë sa ju të mund të shkrepni foto ose video mahnitëse për tuajat ose së bashku me miqtë.

Dizajn kompakt i madhësisë praktike, material aliazh alumini super i lehtë, i cili është i lehtë për tu mbajtur. Me rrotullim 360 °, ju thjesht ktheni kokën e tripodit ose mbajtësin e telefonit për të marrë fotografi, thirrje video ose transmetim të drejtpërdrejtë, për të përmbushur nevojat ne situata të ndryshme.

Dorezë e rehatshme e materialit ABS dhe trekëmbësh me shkop selfie me bosht aliazh alumini të paketuara me kabllo mikro ngarkimi, jo vetëm të lehta, por edhe rezistente ndaj korrozionit.

Specifikat:YUNTENG 9928 Wireless Bluetooth bli online dyqan taxi
  • Rrotullim 360 grade.
  • Materiali prej aluminit.
  • Kabllo rezistente ndaj korrozionit.
  • I lehte per t’u transportuar.
  • Fotografi dhe video te qendrueshme dhe me kaluitet te larte.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.05 g/kg
Be the first to review “Tripod YT 9928 | Rrotullim 360 grade”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tripod yt 9928 bli online dyqan taxi

Tripod YT 9928 | Rrotullim 360 grade