Stativ Kamera per Aparate Fotografik | Tripod Stand

790 L

Ka stok

  • Kembet fleksibile, te mbeshtjellura
  • E bere nga material cilesore
  • Ngarkesa maksimale: 3 KG
  • E lehte per tu montuar
  • Universale per te gjitha kamerat
KODI: 00004021 KATEGORIA: Etiketime: , ,

STATIV PER KAMERA FEKSIBEL

Stativ Kamera per Aparate Fotografik | Tripod Stand Camera Universal

Nuk ka nevoje te kerkoni ndihme nga kalimtaret, apo ndonje pjestar  i grupit duhej te zhdukej per te bere fotografi. Tani jo me, fale Tripod Stativ Camera ju mund te ben fotografi e gjithe familja, i gjithe grupi i diplomimit, udhetimit etj. Suporton pothuajse te gjitha modelet e aparateve. STATIV PER KAMERA mund ta përdorni me një lehtësi për të fotografuar objekte në një sipërfaqe jo vetëm të sheshtë.

Kembet fleksible qe jane pjese e ketij tripodi stativ ju lejojn te vendosni pajisjen tuaj ne menyre qe ajo te qendroje ne menyre te vendosur ne shume siperfaqe dhe te mbaje fort per performance te qete te videos. Kembet jane mbuluar rreth e rrotull me mberthime gome per kapje me te mire. Pjeset e poshtme te tre kembeve elastike jane gome. Kjo do t’ju jape nje baze te qendrueshme ne çdo siperfaqe, duke zvogeluar rrezikun e fikjes se trefishte.

Tripod Stand Camera | Stativ Kamera

stativ per aparat fotografik camera tripod

Perfitimet kryesore Camera Tripod stand

– Kembet fleksible, te mbeshtjellura
– E bere nga material cilesore
– Ngarkesa maksimale: 3 KG

Shkrepni fotot tuaja nga cdo siperfaqe, fale modelimit te trekembeshit fleksibel te ky statuv per kamera. Tripod Portativ me kembe oktapodi te perkulshme eshte bere nga lidhes metalik i forte dhe shkume me densitet te larte.

Kjo e lejon ate te vendoset kudo qe ju shkon ne mend te kapni foto me pamje te bukur dhe kendin e duhur. Një nga mbajteset më të lehtë për përdorim.

Stativ Kamera e cila eshte e pajtueshme me shumicen e kamerave.

Kapsja e saj mund te rregullohet deri ne madhesine e nevojshme per cfaredo madhesie aparati ( nga madhesia 3.5-6inch).


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Stativ Kamera per Aparate Fotografik | Tripod Stand”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Stativ Kamera per Aparate Fotografik | Tripod Stand