Tripod portabel per telefon dhe aparat | 3120A

1,600 L

Ka stok

Tripod portabel

Material alumin dhe ABS

Me kater seksione

Per aparat dixhital dhe smartphone

KODI: Tripod portabel Kategori: ,

TRIPOD PORTABEL PER TELEFON DHE APARAT

Tripod i palosshem bërë me aliazh alumini per ta bere ate te lehte por dhe gjithashtu te qendrueshem.

Basheëngjitjet janë plastike rezistente ABS. Eshte i pajisur gjithashtu me kembe gome  per te qene i qendrueshem dhe te mos rreshkase ne asnje lloj dyshemeje.

Kembet e tij me kater seksione ju lejojne te rregulloni  tripodin ne lartesine e deshiruar. Gjithashtu kolona qendrore mund të ngrihet për të rritur më tej lartësinë.

Pllaka me vide standarde 1/4 inç siguron vendosjen e shpejtë dhe montimin e lehtë te smartphone, kamerave dixhitale, projektorëve portabël.

Vjen me çantë bartëse dhe eshte ideal për xhirime në natyrë, udhëtime.

Specifika

  • Materiali: Aliazh alumini dhe plastike
  • Lloji i kokës: Tri kahësh
  • Sasia e kolonës së këmbës: 4 seksione
  • Zgjatim deri në 1020 mm
  • Rrotullim 360 horizontale dhe 90 vertikale

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Tripod portabel per telefon dhe aparat | 3120A”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tripod per kamera 3120a online ne dyqan taxi

Tripod portabel per telefon dhe aparat | 3120A